O násMateřská společnost našeho holdingu vznikla jako poradenská společnost v oblasti realit v roce 1996. Akvizicemi jsme získali pozemky v rozsahu bezmála 400 ha v Praze a blízkém okolí. Rozsáhlé plochy pozemků byly situovány zejména na Praze 4 – Újezd u Průhonic, Křeslice a na Praze 6 – Sedlec a v okolí Prahy (Praha – východ, Praha – západ).


O tento objem pozemků bylo nutné pečovat a dále je rozvíjet. Proto jsme naši dosavadní poradenskou činnost v roce 2000 rozšířili o služby v oblasti dvelopmentu a vznikla tak naše developerská společnost. Od roku 2000 tak pozemky průběžně zhodnocujeme, připravujeme bytovou výstavbu, kterou pak i sami stavebně zajišťujeme prostřednictvím naší stavební společnosti TEMPUS STAVEBNÍ s.r.o., o kterou se náš holding rozrostl v roce 2016.


V lednu 2018 došlo z důvodů zkapacitnění naší stavební společnosti k personálnímu propojení s jinou stavební společností, která na českém trhu působí již více než 20 let a tak se z nás stala dynamicky se rozvíjející stavební společnost.


Společnost TEMPUS STAVEBNÍ je neustále rostoucí a rozvíjející se stavební firma. Náš tým se skládá ze zkušených stavařů, kteří společně s podporou architektů, inženýrů a ekonomů, řídí, koordinují a optimalizují celý průběh výstavby. Poskytujeme svým klientům služby na vysoké technické a kvalitativní úrovni. Patříme k profesionálům ve svém oboru při realizaci bytové, občanské, administrativní i liniové výstavby. Plníme požadavky platných zákonných a jiných obecně závazných předpisů a nařízení včetně dodržování a uplatňování norem. Jsme ekologicky odpovědným partnerem ve všech oblastech životního prostřední.